Janneke Bruntink

Janneke Bruntink

Directeur en leerkracht Groep 6, 7, 8 Zumikon en Wädenswil, VO basispakket

directie@ntc-zurich.ch

+41 77 907 57 94

Jaap Geertsema

Jaap Geertsema

Adviseur en ondersteuner van directie/bestuur

j.geertsema@ntc-zurich.ch

+41 79 526 32 45

Delfine Wauters

Delfine Wauters

Kleuters in Zumikon en Wädenswil, Groep 7, 8 in Oerlikon, VO totaalpakket

d.wauters@ntc-zurich.ch

Esther Streefkerk

Esther Streefkerk

Groep 3 in Wädenswil, Groep 4, 5 in Zumikon, Kleuters in Oerlikon

e.streefkerk@ntc-zurich.ch

Ymke Smulders

Ymke Smulders

Groep 4, 5 Wädenswil en Groep 5,6 Oerlikon

y.smulders@ntc-zurich.ch

Marjolijn Valeton

Marjolijn Valeton

Groep 3, 3-4 in Zumikon en Oerlikon

m.valeton@ntc-zurich.ch

Douwina Kazemier

Douwina Kazemier

Assistent Groep 4, 5 in Wädenswil

d.kazemier@ntc-zurich.ch

Maria Dolores Cabrera

Maria Dolores Cabrera

Assistent Groep 3, 3-4 in Zumikon en Oerlikon

m.d.cabrera@ntc-zurich.ch

NTC Zürich De Oranje Koe werkt met bevoegde leerkrachten.

Oerlikon

Wädenswil

Zumikon

Kleuters Esther Streefkerk
Groep 3 en 3-4 Marjolijn Valeton/Maria Dolores Cabrera
Groep 5 en 6 Ymke Smulders
Groep 7 en 8 Delfine Wauters
Kleuters Delfine Wauters
Groep 3 Esther Streefkerk
Groep 4 en 5 Ymke Smulders/Douwina Kazemier
Groep 6, 7 en 8 Janneke Bruntink
Kleuters Delfine Wauters
Groep 3 en 3-4 Marjolijn Valeton/Maria Dolores Cabrera
Groep 4 en 5 Esther Streefkerk
Groep 6, 7 en 8 Janneke Bruntink