Janneke Bruntink

Janneke Bruntink

Directeur en leerkracht Groep 4, 5, 6, Oerlikon, VO basispakket, assistent Wädenswil

directie@ntc-zurich.ch

+41 77 907 57 94

Jaap Geertsema

Jaap Geertsema

Adviseur en ondersteuner van directie/bestuur

j.geertsema@ntc-zurich.ch

+41 79 526 32 45

Delfine Wauters

Delfine Wauters

Kleuters in Zumikon, Groep 7, 8 in Wädenswil en Oerlikon, VO totaalpakket

d.wauters@ntc-zurich.ch

Esther Streefkerk

Esther Streefkerk

Groep 3, 3-4 Zumikon, Kleuters in Wädenswil en Oerlikon

e.streefkerk@ntc-zurich.ch

Ymke Smulders

Ymke Smulders

Groep 4, 5 Zumikon, Groep 5, 6 Wädenswil

y.smulders@ntc-zurich.ch

Sjoerd Schepel

Groep 6, 7, 8 Zumikon

s. schepel@ntc-zurich.ch

Mariska van Onselen

Groep 3, 3-4 Oerlikon

m.vanonselen@ntc-zurich.ch

Sanne Adema

Assistent Zumikon, Wädenswil en Oerlikon

s.adema@ntc-zurich.ch

NTC Zürich De Oranje Koe werkt met bevoegde leerkrachten.

Oerlikon

Wädenswil

Zumikon

Kleuters Esther Streefkerk
Groep 3 en 3-4 Marjolijn Valeton/Maaike Steenbergen
Groep 5 en 6 Ymke Smulders
Groep 7 en 8 Delfine Wauters
Kleuters Delfine Wauters
Groep 3 Esther Streefkerk
Groep 4 en 5 Ymke Smulders/Douwina Kazemier
Groep 6, 7 en 8 Janneke Bruntink
Kleuters Delfine Wauters
Groep 3 en 3-4 Marjolijn Valeton/Maaike Steenbergen
Groep 4 en 5 Esther Streefkerk
Groep 6, 7 en 8 Janneke Bruntink