Janneke Bruntink

Janneke Bruntink

Directeur en leerkracht groep 5 en 6 in Oerlikon, VO basispakket, assistent VO Totaal

directie@ntc-zurich.ch

+41 77 907 57 94

Jasperine Groeneveld

Jasperine Groeneveld

Adjunct-directeur en leerkracht groep 3-4 en 4 in Wädenswil

j.groeneveld@ntc-zurich.ch

+41 78 4049597

Sanne Adema

Sanne Adema

Leerkracht VO Totaal

s.adema@ntc-zurich.ch

Esther Streefkerk

Esther Streefkerk

Leerkracht groep 3 in Wädenswil en groep 3 en 4 in Oerlikon

e.streefkerk@ntc-zurich.ch

Esther Conway

Esther Conway

Leerkracht groep 7 en 8 in Oerlikon en Wädenswil

e.conway@ntc-zurich.ch

Sarah Declerck

Sarah Declerck

Leerkracht groep 5 en 6 in Wädenswil

s.declerck@ntc-zurich.ch

Hanny Zwaan

Groep 1 en 2 in Oerlikon en Wädenswil

Maaike Kemperman

Assistent groep 3-4 en 4 in Wädenswil en groep 3 en 4 in Oerlikon

m.kemperman@ntc-zurich.ch

NTC Zürich De Oranje Koe werkt met bevoegde leerkrachten.

Wädenswil

Oerlikon

Kleuters Hanny Zwaan
Groep 3 Esther Streefkerk
Groep 3-4 en 4 Jasperine Groeneveld + Maaike Kemperman
Groep 5 en 6 Sarah Declerck
Groep 7 en 8 Esther Conway
Kleuters Hanny Zwaan
Groep 3 en 4 Esther Streefkerk + Maaike Kemperman
Groep 5 en 6 Janneke Bruntink
Groep 7 en 8 Esther Conway