Janneke Bruntink

Janneke Bruntink

Directeur en leerkracht Groep 4, 5, 6, Oerlikon, VO basispakket, assistent Wädenswil

directie@ntc-zurich.ch

+41 77 907 57 94

Jaap Geertsema

Jaap Geertsema

Adviseur en ondersteuner van directie/bestuur

j.geertsema@ntc-zurich.ch

+41 79 526 32 45

Delfine Wauters

Delfine Wauters

Kleuters in Zumikon, Groep 7, 8 in Wädenswil en Oerlikon, VO totaalpakket

d.wauters@ntc-zurich.ch

Esther Streefkerk

Esther Streefkerk

Groep 3, 3-4 Zumikon, Kleuters in Wädenswil en Oerlikon

e.streefkerk@ntc-zurich.ch

Ymke Smulders

Ymke Smulders

Groep 4, 5 Zumikon, Groep 5 Wädenswil

y.smulders@ntc-zurich.ch

Sofie Vandenbohede

Sofie Vandenbohede

Groep 3, 3-4 in Wädenswil

s. vandenbohede@ntc-zurich.ch

Sjoerd Schepel

Sjoerd Schepel

Groep 6, 7, 8 Zumikon. Groep 4 + 6 Wädenswil. Groep 3 + 3/4 Oerlikon.

s. schepel@ntc-zurich.ch

Sanne Adema

Sanne Adema

Assistent Zumikon, Wädenswil en Oerlikon

s.adema@ntc-zurich.ch

NTC Zürich De Oranje Koe werkt met bevoegde leerkrachten.

Zumikon

Wädenswil

Oerlikon

Kleuters Delfine Wauters
Groep 3 en 3-4 Esther Streefkerk
Groep 4 Ymke Smulders
Groep 6, 7 en 8 Sjoerd Schepel
Kleuters Esther Streefkerk
Groep 3 en 3/4 Sofie Vandenbohede
Groep 4 en 6 Sjoerd Schepel
Groep 5 Ymke Smulders
Groep 7 en 8 Delfine Wauters
Kleuters Esther Streefkerk
Groep 3 en 3/4 Mariska van Onselen
Groep 4, 5  en 6 Janneke Bruntink
Groep 7 en 8 Delfine Wauters